Dżem – symfonicznie

26-05-2013, godz.
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury, Drzymały (Park Siemiradzkiego), Gorzów Wielkopolski

Z przykrością informujemy, że koncert symfoniczny zespołu DŻEM, który się miał odbyć 26 maja został odwołany.

Powodem jest małe zainteresowanie koncertem gorzowian.

Bilety można oddawać w punktach zakupu.

Za zaistniałą sytuacją przepraszamy i gwarantujemy, że kiedyś jeszcze DŻEM zawita do Gorzowa

EEA Poland

0-504180205

ZESPÓŁ „DŻEM”
z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ ” Le Quattro Stagioni”
pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego

Bilety w cenie 80,00zł :
-poprzez siec TICKETPRO w salonach EMPIK, MEDIA MARKT, MEDIA EKSPERT,
-Miejskie Centrum Kultury ul. Drzymały 26 (Gorzów), pon-pt, w godz. 8.00-16.00
-Biuro Podrózy INTER TRAVEL ul. Sikorskiego 14 tel. 95-7225710
Info i zamowienia zbiorowe : 0-500011345

Wielu światowej sławy artystów przearanżowało swego czasu swój artystyczny dorobek na nowe dzieła, zagrane z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Zrobili tak między innymi królowie muzyki ciężkiej – zespół Metallica, zmysłowy Sting, Electric Light Orchestra czy na rodzimym podwórku, Perfect i Lady Pank.
Brzmienie dobrze znanych utworów wzmocnione za sprawą klasycznych instrumentów smyczkowych i dętych, zyskuje wtedy zupełnie nową, niepowtarzalną jakość.
Dżem, który zajmuje w historii polskiej muzyki jedno z pierwszych miejsc (jeżeli nie najwazniejsze). Charyzma Ryśka Riedla, jego skomplikowane życie oraz niezapomniane teksty i muzyka sprawiają, że nie ma generacji Polaków, któraby nie kochała ich piosenek. Na koncertach DŻEMU bawią sie fani pamiętajacy Jarocin ale także, ich dzieci i wnuki. To właśnie w Jarocinie w 1980 wszystko się zaczeło, kiedy to Dżem został laureatem pierwszej edycji festiwalu. Kto nie słyszał „Whisky” albo „Czerwonego jak cegła”? O ich ponadczasowości mogą świadczyć chociażby notowania wszech czasów na Liście Przebojów Programu Trzeciego (w pierwszej setce znajduje się 9 utworów Dżemu – najwięcej ze wszystkich polskich grup)
Obecny skład DŻEMU to: grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Janusz Borucki, Jurek Styczyński, Zbyszek Szczerbiński, solista Maciek Balcar oraz duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Na ten koncert nie można nie pójść.Europenian flag

.