LETNIE BRZMIENIA W AMFITEATRZE / SOBEL

06-08-2022, godz. 20:00
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury, Drzymały (Park Siemiradzkiego), Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do Amfiteatru w Gorzowie Wielkopolskim na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W sierpniu 2022 r., na świeżym powietrzu, zagrają Sanah i Sobel. 

 

Sobel to pseudonim pochodzącego ze Świdnicy rapera, kompozytora i producenta muzycznego Szymona Sobla. Popularność zyskał po wydaniu singla „Impreza”, który zdobył miliony odtworzeń i status platynowej płyty. Kolejny singiel „Wyglądasz tak pięknie” również pokrył się platyną, a utwór „Każdego dnia” złotem. W czerwcu 2020 r. Sobel wypuścił swoje pierwsze wydawnictwo „Kontrast” będące zwiastunem debiutanckiej płyty. Pierwsza długogrająca płyta Sobla „Pułapka na motyle” ujrzała światło dzienne w kwietniu 2021 r. i od razu znalazła się na 6. miejscu TOP 10 globalnego zestawienia premier na Spotify.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie – Finał – termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.

Bilety w cenie od 89 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Partnerem strategicznym jest Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet.

***

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia


Europenian flag

.