W kobiecym kręgu – Nie bądź lepszą wersją siebie, czyli pochwała niedoskonałości

27-03-2019, godz. 17:00
Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62A, Gorzów Wielkopolski

W kobiecym kręgu – Nie bądź lepszą wersją siebie, czyli pochwała niedoskonałości

Współczesny świat wymaga od nas doskonałości. Jesteśmy bombardowane przekazami słownymi i wizualnymi, ukazującymi kobietę spełnioną zawodowo i prywatnie, zadbaną, rozwijającą się , by być lepszą wersją siebie.

A więc… pracujesz, gotujesz, prasujesz, sprzątasz, zajmujesz się dziećmi, jesteś oddaną żoną/partnerką, organizatorką życia rodzinnego, pięknie wyglądasz, stosujesz diety, trenujesz, rozwijasz się…. Brzmi znajomo. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Wychowano Cię, oczekując perfekcyjności i… tak Ci zostało. Choć jesteś przytłoczona tym lub czujesz, że mogłabyś jednak inaczej żyć, lub zmęczył Cię własny perfekcjonizm. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeśli tylko trafianie w 10 Cię satysfakcjonuje, musisz być świetna, najlepsza. Trafienie w 8 czy 7 to dramat i brak spełnienia. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz prześcignąć sama siebie. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Zrobisz pierwszy krok ku odpuszczaniu, luzowi, akceptowaniu niedoskonałości, dawaniu sobie pozwolenia i czerpaniu radości z trafiania w 8. Zatrzymasz wyścig z sobą.

Nie bądź lepszą wersją siebie, bądź sobą i doskonal się w obszarach, które spowodują, że Twoje życie będzie dobre.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj – dyplomowany coach. Zajmuje się coachingiem stylu życia i osiąganiem wewnętrznej harmonii, w ujęciu głębokich wewnętrznych procesów. Zagadnienia, z którymi pracuje to: autentyczność, wewnętrzna spójność i harmonia, a potem wypracowywanie strategii dobrego życia oraz wdrożenie jej, osobistej marki, zgodnego z sobą stylu życia. Jest coachem od dobrego życia w różnych jego aspektach oraz wewnętrznej harmonii.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502576508

Więcej o imprezach w Zodiaku na Facebooku!

27 marca 2019, godz. 17:00, Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a.

Liczba miejsc ograniczona.

Wstęp: 15 zł


Europenian flag

.