Warsztaty „W kobiecym kręgu” online – Nie bądź lepszą wersją siebie, czyli pochwała niedoskonałości

25-11-2020, godz. 17:00
Internet,

Warsztaty „W kobiecym kręgu” online
Nie bądź lepszą wersją siebie, czyli pochwała niedoskonałości

Współczesny świat wymaga od nas doskonałości. Jesteśmy bombardowane przekazami słownymi i wizualnymi, ukazującymi kobietę spełnioną zawodowo i prywatnie, zadbaną, rozwijającą się , by być lepszą wersją siebie.

A więc…pracujesz, gotujesz, prasujesz, sprzątasz, zajmujesz się dziećmi, jesteś oddaną żoną/partnerką, organizatorką życia rodzinnego, pięknie wyglądasz, stosujesz diety, trenujesz, rozwijasz się….Brzmi znajomo. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Wychowano Cię, oczekując perfekcyjności i…tak Ci zostało. Choć jesteś przytłoczona tym lub czujesz, że mogłabyś jednak inaczej żyć, lub zmęczył Cię własny perfekcjonizm. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeśli tylko trafianie w 10 Cię satysfakcjonuje, musisz być świetna, najlepsza. Trafienie w 8 czy 7 to dramat i brak spełnienia. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz prześcignąć sama siebie. Ten warsztat jest dla Ciebie.

Zrobisz pierwszy krok ku odpuszczaniu, luzowi, akceptowaniu niedoskonałości, dawaniu sobie pozwolenia i czerpaniu radości z trafiania w 8. Zatrzymasz wyścig z sobą.

Nie bądź lepszą wersją siebie, bądź sobą i doskonal się w obszarach, które spowodują, że Twoje życie będzie dobre.

 

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj – jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym, art coach), tworzy opowieści metaforycznych, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi. Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.

Zapisy i informacje: Małgorzata Chołuj 502 576 508, e-mail: gocho.coach@gmail.com (obowiązuje rezerwacja miejsc).

25 listopada 2020, godz. 17:00, internet – należy zgłosić się do pani Małgorzaty Chołuj, która poda link do zarejestrowania się na warsztatach online oraz wszystkie materiały.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Europenian flag

.