Kurs fotografii

Dodano: 15 grudnia 2015
 

 

Studio Plastyki Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. informuje, że mieszkańcy Gorzowa zainteresowani fotografią mogą jeszcze dołączyć do rozpoczętego kursu.

Sposób prowadzenia zajęć oraz kontakt wykładowcy ze słuchaczami wywołał tak dobre wrażenie, że organizatorzy postanowili rozszerzyć zajęcia, aby dać szansę innym chętnym w poznawaniu tajemnic fotografii jeszcze w tej edycji kursu. Program obejmuje znajomość i obsługę sprzętu oraz fotografowanie na poziomie podstawowym z uwzględnieniem wielu ciekawych sposobów warsztatowych.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w piątki w godzinach 17.00-18.30 w Studiu Plastyki MCK w Gorzowie przy ul. Chrobrego 13. Poprowadzi je p. Krzysztof Szmytkiewicz – nauczyciel, pedagog, który fotografią zajmuje się od lat, uczestnicząc w wielu wystawach i projektach fotograficznych, organizując także kursy dla młodzieży w szkołach.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Studia Plastyki w dni powszednie w godzinach od 12.00 do 19.00 lub telefonicznie 95 7390 007.

Europenian flag

.