Marta Wrzask i Jarosław Woćko – Oman. Piasek, skały i… złoto

Dodano: 29 marca 2018
 

Marta Wrzask i Jarosław Woćko

Ona: fotografuje (emocje). Pasjonatka bycia w podróży. Swoje dwie największe pasje: podróżowanie i fotografię łączy w górach. Należy do gorzowskiej nieformalnej grupy fotograficznej fCzasowicze. Pokazywała swoje fotografie na kilku wystawach, wyróżniona na gdyńskich Kolosach, publikowała w „Taterniku”. Współorganizatorka cyklu slajdowisk – spotkań z podróżnikami (w ramach Projektu MultiKulti) oraz dwóch festiwali – Festiwalu Podróżniczego MultiKulti w Gorzowie oraz Festiwalu Podróżniczego 16 Południk w Złocieńcu.

On: maluje (kominy). Grotołaz i himalaista. Autor nowych dróg wspinaczkowych w ukochanych Tatrach i innych górach na całym świecie. W górach i pod ziemią spędził pół życia. Eksploruje najgłębsze studnie jaskiniowe w najodleglejszych zakątkach świata. Lubi miejsca dzikie, odludne, niezadeptane. Czasem lubi się bać. Ciągle szuka Góry Idealnej.

Oman. Piasek, skały i… złoto

Chcemy opowiedzieć Wam o mało znanym kraju, który przez wiele lat kojarzył nam się tylko z tym, że był jedynym krajem na „o”, gdy graliśmy w państwa-miasta. I z tym, że… niczego tam nie ma oprócz skał, piasku i palącego słońca. To prawda, ale niepełna. Zapraszamy na spotkanie z krajem dzikim, pięknym, tajemniczym i zaskakującym. Z krainą z baśni 1001 nocy.

22 kwietnia 2018 (niedziela), godz. 12:30 – MARTA WRZASK I JAROSŁAW WOĆKO – OMAN. PIASEK, SKAŁY I… ZŁOTO – sala widowiskowa MCK.

Europenian flag

.