Umowa na przebudowę Amfiteatru podpisana

Dodano: 16 grudnia 2009
 

W Miejskim Centrum Kultury w obecności wiceprezydent Urszuli Stolarskiej podpisano umowę na realizację projektu „Rozwój infrastruktury kulturowej poprzez przebudowę Amfiteatru i rozbudowę Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.” obejmującego I etap – przebudowa Amfiteatru i infrastruktury towarzyszącej. Na dokumencie podpisy złożyli dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Ewa Hornik oraz Jarosław Szczupak – wiceprezes ALSTAL Grupa Budowlana z Inowrocławia.

Do przetargu ogłoszonego na początku października przystąpiły cztery firmy, spośród których wybrano Alstal z najkorzystniejszą ofertą.

Obiekt został przekazany Wykonawcy, który przystąpi do rozbiórki a następnie budowy nowego obiektu. W związku z tym w sobotę 19 grudnia Miejskie Centrum Kultury po raz ostatni otwiera podwoje gorzowskiego Amfiteatru przed fotoamatorami, fotoreporterami i dokumentalistami, którzy będą mogli uwiecznić Amfiteatr w stanie niemal niezmienionym od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Alstal przebuduje gorzowski amfiteatr według projektu Biura Projektów „Projekt” ze Szczecina w terminie do 30 listopada 2010 roku.

Europenian flag

.