30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano: 28 stycznia 2022
 

MCK, OSiR i przede wszystkim Sztaby WOŚP zapraszają na Stary Rynek. Wśród atrakcji polecamy:

👉 KRWIOBUS. W niedziele, w godz. 10:00 – 13:00 na Starym Rynku stanie KRWIOBUS i będzie możliwość oddania krwi.

👉 PUNKT SZCZEPIEŃ NA COVID 19. Będzie czynny od 15:00 do 20:00. Akcję przeprowadzą medycy z Centrum Medycznego MEDIRAJ przy współpracy z firmą GOTAN ze Zbąszynka.

👉 TEATR ULICZNY „NA WALIZKACH” – wystąpi o 16:30 z programem „Beczka śmiechu”.
To wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy – widzami. Aktorzy nawiązuje do tradycji teatru improwizacji, nowoczesnej rosyjskiej clownady oraz cyrku.

👉 BURNNIG HEARTS – grupa kuglarska- tancerze z ogniem. Piszą o sobie: Jesteśmy zwyczajnymi ludźmi, chodzącymi ulicami różnych miast. Ale wyróżnia nas jedno. Ogniste hobby, którym dzielimy się z ludźmi. Dajemy odrobinę magii każdemu kto chce ją uchwycić. Na swój pokaz zapraszają około godziny 18:45.

👉 Ponadto: stoiska gastronomiczne, pokazy sprzętu OSP Kłodawa, Ratownictwo Medyczne Robert Sołtys, Klub Motocyklowy 96MC, WORD, Restauracja Pocztowa 13, Punkt z dedykowanymi foliami na telefon – za wrzutkę do puszki spersonalizujesz swój telefon, oraz oczywiście licytacje, spotkania i o godzinie 20:00 „Światełko do Nieba”.

Europenian flag

.