66. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dodano: 22 marca 2021
 

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje powiatowe dla wykonawców z miasta Gorzowa Wlkp. w tym roku odbędą się w formule online.

Nagrania prosimy przesyłać do 6 kwietnia na adres: konrad.stala@mckgorzow.pl. Nominowani do przeglądu wojewódzkiego zostaną poinformowani telefonicznie lub e-mailowo.

Konkurs jest imprezą otwartą – mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół średnich oraz dorośli. Prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz „wywiedzione ze słowa”.
Organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie, we współpracy z domami i ośrodkami kultury.

Przegląd wojewódzki 66. OKR odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2021 r. w sali widowiskowej „Luna” Żarskiego Domu Kultury, ul. Okrzei 35, w formie przesłuchań z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prezentacje konkursowe i werdykt będą transmitowane online w mediach społecznościowych ŻDK. 

Każdy zgłoszony uczestnik zobowiązany jest zapłacić akredytację w wysokości 15 zł pokrywaną przez instytucję delegującą (ewentualnie uczestnika). Wpłat prosimy dokonywać w terminie do 8 kwietnia na konto Żarskiego Domu Kultury: 41 1020 5460 0000 5402 0118 5404.

Wszelkie informacje, regulamin konkursu i inne pliki do pobrania – www.tkt.art.pl oraz dkzary.pl.

Europenian flag

.