Agnieszka Chylińska – Miej Czas na Koncerty

28-05-2023, godz. 20:00
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury, Drzymały (Park Siemiradzkiego), Gorzów Wielkopolski

W MCK nie zwalniamy tempa! Do kolejnego wydarzenia w ramach cyklu Miej Czas na Koncerty zostały już nieco ponad dwa miesiące!

Niedawno odbył się koncert Muńka, a my już przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję muzycznych wrażeń.

Czas więc ogłosić majową gwiazdę tegorocznego cyklu, który przypominamy, będzie trwać aż do 25 listopada. Nie zwlekając, ogłaszamy, że 28 maja w Amfiteatrze MCK zagra niepowtarzalna artystka i niepokorna dusza w jednym – Agnieszka Chylińska.

„NEVER ENDING SORRY” to nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Płyta pojawiła się na rynku 28 października 2022 r. Nowy album ukazał się po czterech latach przerwy.

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały przez nią same ukute słowa „Nigdy taka sama”. Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem.

„Jest to dla mnie powrót do starego dobrego grania żywej muzyki. Tak bardzo zależy mi na tym, żeby koncerty najbliższej trasy były dowodem na to jak bardzo chciałam dać ludziom tę płytę”.

Nowy krążek „NEVER ENDING SORRY” składa się z 13 piosenek, a promują go dwa single „Jest nas więcej” (premiera telewizyjna odbyła się w sierpniu na festiwalu w Sopocie TOP OF THE TOP) i „Kiedyś do ciebie wrócę” – piosenka przede wszystkim o miłości i szacunku do samych siebie. Mamy prawo kochać i po ludzku się zawieść. Mamy prawo marzyć i ufać, choć nie zawsze dobrze na tym wychodzimy.

„NES” to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledyskach do pierwszych singli obok Artystki, główną rolę grają wybitni aktorzy Adam Woronowicz (Jest nas więcej) i Piotr Głowacki (Kiedyś do ciebie wrócę). Cały projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.

Jak sama Agnieszka mówi:

„Moim marzeniem od paru ładnych lat jest film. Pomyślałam sobie o tym, żeby w miarę płynnie przejść z muzyką właśnie w ten filmowy świat”. Wraz z premierą płyty Artystka z zespołem ruszy w trasę koncertową, na którą zaprasza słowami:

„Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się możliwe… Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…”

Bądźcie czujni, bo w związku z koncertem przygotowaliśmy dla Was sporo niespodzianek!

Śledźcie nas na social mediach Instagramie i Facebooku, by dowiedzieć się więcej.

28 maja 2023 (niedziela), godz. 20:00 
Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego) 
Bilety: 100 zł do nabycia w kasie MCK (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:30) oraz na portalu abilet.pl.

Miejcie Czas na Kulturę!

Sponsorzy cyklu: SC Johnson, Smaczna Dieta, Grupa Gezet, Tapparella Europenian flag

.