Alosza Awdiejew – Koncert ALOSZA NA BIS

26-11-2011, godz. 08:00 - 16:00
sala widowiskowa MCK, Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

Cena biletu 65 zł.
Bilety do nabycia w kasie Miejskiego Centrum Kultury, ul. Drzymały 26 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
W 2010 roku Alosza Awdiejew  obchodził  70 urodziny . Rocznica ta jest okazją do wielu refleksji i przemyśleń .

Tego samego roku artysta nagrał nową płytę , która jest uwieńczeniem dotychczasowej twórczości. Możemy na niej usłyszeć utwory , których zazwyczaj publiczność domaga się na bis.

Wieloletnia twórczość , niezrównany talent , szczerość , naturalność , niezwykłe poczucie humoru oraz najwyższy poziom umiejętności towarzyszących gitarzystów , powodują iż nowa płyta posiada duszę , a atmosfera na koncertach jest niepowtarzalna.

Z tych właśnie powodów artysta wraz z zespołem zagra dla swojej ukochanej publiczności,  wyjątkowy koncert. Poza piękną muzyką na pewno nie zabraknie charakterystycznych dla Aloszy komentarzy i anegdot.

Alosza Awdiejew – gitara klasyczna, śpiew, Kazimierz Adamczyk – gitara basowa, śpiew, Marek Piątek – gitara akustyczna, śpiew

Profesor , pracownik naukowy UJ, językoznawca, autor słynnej Gramatyki interakcji werbalnej, a jednocześnie człowiek parający się – niekoniecznie na uboczu – humorem, piosenką i rozrywką. Znany i popularny wykonawca rosyjskich romansów, piosenek cygańskich i żydowskich, któremu do Odessy równie blisko jak do Krakowa. W programie – wraz z zespołem – przedstawi wiązankę swoich najpopularniejszych utworów, którą – jak na lingwistę teoretyka i praktyka przystało – okrasi brawurową i interaktywną konferansjerką

Organizator wydarzenia: Agencja WIIG

 Europenian flag

.