Anna Wyszkoni „Czułość proszę” – nowy termin

24-10-2020, godz. 19:00
Teatr im. J. Osterwy, Teatralna 9, Gorzów Wielkopolski

Anna Wyszkoni tradycyjnie w lutym rusza ze swoim zespołem w akustyczną trasę koncertową. W tym roku została ona nazwana tytułem nowej piosenki, która powstała specjalnie na tegoroczne koncerty i jest jedną z ostatnich kompozycji niezapomnianego Marka Jackowskiego: „Czułość Proszę”.

Po współpracy z Markiem zostało w moim archiwum kilka ujmujących kompozycji, a według mnie Marek pisał tylko takie, i właśnie dojrzał we mnie pomysł pokazania jednej z nich mojej publiczności, którą staram się regularnie zaskakiwać – mówi Ania Wyszkoni. Podczas tegorocznej trasy fani wokalistki zostaną również zaskoczeni utworami, których od dawna w repertuarze koncertowym Ani nie było, ale przede wszystkim jednak usłyszą wszystkie jej przeboje w urzekających aranżacjach na fortepian, trąbkę (w wykonaniu znanego jazzowego trębacza Patrycjusza Gruszeckiego), akustyczne gitary czy perkusjonalia. Artystce na scenie towarzyszy 6-osobowy zespół muzyków pod kierownictwem jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

Trasa „Czułość Proszę” wystartowała 14 lutego we Wrocławiu i potrwa do maja. Druga część jest zaplanowana na jesień 2020 r.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i Telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem”, „Zanim to powiem” i „Do góry nogami”. Album uzyskał status platynowej płyty. Poprzednie płyty, „Pan i Pani” oraz „Życie jest w porządku”, osiągnęły nakład podwójnie platynowy. W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła 25-lecie pracy artystycznej.

Uprzejmie informujemy, że z powodu epidemii Sars-Covid 2 i spowodowanym tym ograniczeniem liczby widzów na poziomie 50% pojemności widowni, dotychczasowe wydarzenie zostaje odwołane. Bilety prosimy zwrócić w miejscu, w którym zostały zakupione.
Jednocześnie informujemy, że została uruchomiona nowa sprzedaż na koncert Anny Wyszkoni Akustycznie z nowymi ograniczeniami – wyłącznie na abilet.pl. Godzina i miejsce bez zmian.
Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

24 października 2020, godz. 19:00, Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Teatralna 9.

Bilety: 75 zł do nabycia wyłącznie  w serwisie Abilet.pl

Partnerem wydarzenia jest Smaczna Dieta.Europenian flag

.