Dobry Wieczór Lubuskie – Koncert 30 lecie zespołu Raz, Dwa, Trzy.

01-08-2021, godz. 16:00 - 18:00
Stary Rynek, Gorzów Wielkopolski

KONCERT RAZ, DWA, TRZY.
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki…Tak zaczęła się historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z dala od głównego nurtu.
Mają swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespół Raz Dwa Trzy w niedościgniony sposób interpretuje piosenki Osieckiej i Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Sympatycy Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem.
Grupa przez te wszystkie lata zbudowała wyjątkową więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym Raz, Dwa, Trzy. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nimi jesteście. Te 30 lat minęło jak jeden koncert!

Scena na Starym Rynku.
Wstęp wolny.
Organizatorzy: MCK Gorzów, Miasto Gorzów, Dobry Wieczór Gorzów.


Europenian flag

.