Dobry Wieczór Gorzów – Koncert Mariusz Ambrożuk solo oraz projekt Teatru im. J. Osterwy – „Tango”

22-08-2021, godz. 16:00 - 18:00
Stary Rynek, Gorzów Wielkopolski

Mariusz Ambrożuk. Zapraszamy na koncert akordeonowy w wykonaniu niezwykle utalentowanego, charyzmatycznego Mariusza Ambrożuka.
Mariusz Ambrożuk uczestnik programu JAKA TO MELODIA, akordeonista włoskiej piosenkarki INGRID ( współpraca do dzisiaj), półfinalista MUST BE THE MUSIC. Współpracuje z teatrem przy przedstawieniu „3 razy PIAF”. Obecnie współpracuje z INGRID, Michałem Wiśniewskim, Arturem Barcisiem i zespołem PIERSI. Wydał płytę z wierszami pt ŻYCIE RAZ, w tym roku nagrał teledysk ze swoim zespołem SPÓŁKA ZOO. Gościnnie wystąpił z wokalistą zespołu PIERSI Adamem Asanov w piosence pt TO I TO

Projekt Teatru im. J. Osterwy – „Tango”
Spektakl muzyczny z muzyką Astora Piazzolli oparty na sztuce Anny Burzyńskiej. Na scenie zobaczymy gorzowskich aktorów, którzy wspólnie z Anną Iberszer i Piotrem Woźniakiem na oczach widzów wytańczą sen o marzeniach. Sen, który opowie o miłosnych tragediach głównych postaci i o złudnych chwilach bliskości, które trwają tylko tyle, ile jeden taniec. Aktorom na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny.

Scena na Starym Rynku.
Wstęp wolny.
Organizatorzy: MCK Gorzów, Miasto Gorzów, Teatr im. J. Osterwy, Dobry Wieczór Gorzów.


Europenian flag

.