Dobry Wieczór Gorzów – Koncert Osiecka De Luxe. Koncert „Życie raz”

11-09-2021, godz. 19:00 - 22:00
Stary Rynek, Gorzów Wielkopolski

Koncert Mai Kleszcz – Osiecka De Luxe. Maja Kleszcz to polska wokalistka, muzyk, producentka muzyczna, autorka muzyki teatralnej i filmowej. Była członkini zespołu Kapela ze Wsi Warszawa. Wraz z Wojciechem Krzakiem założycielka projektu incarNations. Jest autorką muzyki teatralnej i filmowej oraz występuje w spektaklach. W grudniu 2015 podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Boska Komedia” w Krakowie, zdobyła główną nagrodę w kategorii „najlepsza muzyka” za kompozycję do spektaklu „Podróż zimowa” Teatru Polskiego we Wrocławiu. Muzyka skomponowana wraz z Wojciechem Krzakiem do spektaklu „Makbet” w 2019 była nominowana do nagrody „Fryderyk” w kategorii „najlepsza muzyka ilustracyjna”.
W 2019 została laureatką Nagrody im. Aleksandra Bardiniego i otrzymała z rąk Kapituły Dyplom Mistrzowski za całokształt pracy kompozytorsko-aktorskiej.
W roku 2021 wystąpiła w widowisku telewizyjnym pt. Zakochany Mickiewicz (w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego)
Jest członkinią Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Koncert „Życie raz” – Jan Mierzyński, Marek Popis z zespołem. Spektakl muzyczny „Życie raz” oparty na wierszach płockiego aktora i poety Witolda Mierzyńskiego – prywatnie ojca gorzowskiego aktora Jana Mierzyńskiego.

Scena na Starym Rynku.
Wstęp wolny.
Organizatorzy: MCK Gorzów, Miasto Gorzów, Dobry Wieczór Gorzów.


Europenian flag

.