Dobry Wieczór Gorzów – Koncert Radio Brrrruksela. Koncert zespołu Kraków Street Band

18-07-2021, godz. 16:00 - 18:00
Stary Rynek, Gorzów Wielkopolski

Radio Brrruksela
Nowy projekt zespołu 5 Pora Roku – grupy artystów i przyjaciół – aktorów, muzyków, wokalistów. Grają recitale, koncerty, spektakle teatralne. Łączy ich pasja do sztuki, a sztuka daje im mnóstwo radości. RADIO BRRRUKSELA to program na który składają się piosenki G. BRASSENSA i J.BRELA ”
W składzie : Cezary Żołyński, Mariusz Smoliński, Marek Popis, Mariusz Ambrożuk i gościnnie Artur Nełkowski.

Kraków Street Band
Zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką miasta jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od 6 lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność.
W marcu 2018 roku Kraków Street Band – jako zwycięzca polskich eliminacji, reprezentował nasz kraj na European Blues Challenge 2018 w Norwegii. A to nie koniec wyróżnień! Poszczególni muzycy również zostali docenieni – Łukasz Wiśniewski uznany został za „Wokalistę Roku 2017”, a Tomek Kruk otrzymał tytuł „Gitarzysty Roku 2017” według czytelników czasopisma „Twój Blues”. Trudno się temu dziwić – Muzyka Kraków Street Band urzeka swobodą i pozytywną energią. Gdy w 2014 roku zbierali na debiutancką płytę poprzez kampanię crowdfundingową, w miesiąc zdobyli 170% planowanego budżetu. Dostali się do finału programu Must Be The Music, zdobywając doskonałe opinie jury na każdym kroku. Godnie reprezentowali Polskę największych zagranicznych festiwalach – m.in. Haizetara (Hiszpania), Sziget (Węgry), Ferrara Buskers Festival (Włochy). W corocznej ankiecie czasopisma „Twój Blues” Kraków Street Band uzyskał kolejno tytuły „Odkrycie Roku 2014” i „Zespół Roku 2015”. W 2015 roku wydali drugą, wyjątkową płytę – album poświęcony pamięci Jerzego Wójcika pierwszego polskiego artysty wykonującego muzykę bluegrassową. „Going Away” to trzecia płyta w dorobku Kraków Street Band, oparta w całości na autorskim materiale.

Scena na Starym Rynku.
Wstęp wolny.
Organizatorzy: MCK Gorzów, Miasto Gorzów, Dobry Wieczór Gorzów.


Europenian flag

.