Dobry Wieczór Gorzów – Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka / Blackend – koncert

18-06-2022, godz. 19:00
Stary Rynek, Gorzów Wielkopolski

SZKOŁA MUZYCZNA HUBERTA ZBIORCZYKA – koncert.

Już od 30 lat kształci dzieci, młodzież i dorosłych proponując zajęcia w klasach:
• gitary akustycznej, elektrycznej, basowej , ukulele
• fortepianu
• keyboardu
• śpiewu
• skrzypiec
• djembe
Uczniowie mogą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania muzyczne pod kierunkiem profesjonalnych instruktorów, dla których muzyka to pasja, a świat muzyki to możliwość ciągłego poznawania i tworzenia. Zajęcia prowadzone są w formie lekcji indywidualnych i grupowych (max 5 osób ). Program nauczania dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb, możliwości i zainteresowań każdego ucznia. Do dyspozycji naszych uczniów są nowocześnie wyposażone klasy, różnorodne instrumenty, bogata biblioteka muzyczna, dostęp do Internetu. To wszystko umożliwia osiąganie wysokiego poziomu nauczania i sprawia, że spotkania na zajęciach dają zarówno uczniom jak i instruktorom wiele satysfakcji.
Uczniowie od wielu lat biorą udział w ogólnopolskich konkursach, zdobywając najwyższe miejsca w Polsce. Aktywnie uczestniczą w życiu szkoły, organizują koncerty, nagrywają płyty, występują na większych i mniejszych scenach muzycznych.
Wielką satysfakcję daje nam fakt, że wielu uczniów po zakończeniu nauki w naszej szkole, utrzymuje z nami kontakt – wręcz nieprzerwanie uczestniczy w życiu szkoły. Podobne wsparcie dają nam rodzice naszych podopiecznych.

 

BLACKEND – koncert.
Hardrockowy/Heavy Metalowy zespół z Gorzowa Wielkopolskiego. Założycielem jest charyzmatyczny wokalista i gitarzysta David Budczinski. W skład zespołu wchodzą także: Sebastian Konieczny (Gitara solo), Łukasz Zagróbka (Bass), Michał Telesiński (Perkusja).
Zespół nie jest wynikiem przypadku, tak jak i nazwa BLACKEND, czyli Czarny Koniec:
„Każdy z Nas był na czarnym końcu w swoim życiu, które nie układało się tak , jak by człowiek tego oczekiwał. Nazwa zespołu mówi jakimi jesteśmy ludźmi, oraz odzwierciedla to czego doświadczyliśmy w swoim życiu. Nazwa BLACKEND to swego rodzaju straszak, który przypomina nam, każdego dnia o tym byśmy nie cofali się wstecz. Wbrew pozorom BLACKEND, to tak naprawdę początek czegoś nowego, nowych perspektyw, nowych nadziei”.
Gramy od 2014 roku. Stopniowo zyskujemy doświadczenie, umiejętności oraz uznanie wśród coraz większego grona słuchaczy, o czym świadczy chociażby Nagroda Specjalna na przeglądzie artystów w Myśliborzu SMAK (Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów) w 2017 roku. Także liczne koncerty na scenie lokalnej w Gorzowie m.in w klubie C-60 (w tym także z zespołem ROCKASTA w 2018 roku).
Oprócz tego chętnie udzielamy się na koncertach charytatywnych (Fundacja Mam Marzenie, WOŚP).
Ostatnio można nas było usłyszeć na KNR, czyli Kłodawska Noc Rockowa – zagraliśmy jako główny support przed zespołem Łydka Grubasa.
Nasza muzyka z roku na rok zyskuje na wartości i uznaniu także wśród środowiska polskich muzyków, na co dowodem jest chociażby rekomendacja od Litzy, lidera zespołu LUXTORPEDA.

 

Wstęp wolny.Europenian flag

.