Enchanted Hunters- koncert w MCK Zawarcie

04-12-2021, godz. 20:00
MCK Zawarcie, Wawrzyniaka 66 A, Gorzów Wielkopolski

Kolejny koncert na scenie MCK Zawarcie, tym razem tj. 4 grudnia o godzinie 20:00, wystąpi damski duet Enchanted Hunters!

Enchanted Hunters to duet songwriterek, Gosi Penkalli i Magdy Gajdzicy. Na pograniczu swoich temperamentów i osobowości, dziewczyny stworzyły niepowtarzalne brzmienie, które od lat elektryzuje polską scenę muzyczną. Na koncie mają dwie doskonale przyjęte płyty – organiczną „Peorię” z 2012 i synth-popowy „Dwunasty dom” z 2019 roku. Oba krążki, choć bardzo różne, cechują nietypowe harmonie, chwytliwe melodie i wciągające teksty. Koncerty Enchanted Hunters charakteryzuje zawsze magiczna, a często wręcz oniryczna atmosfera, która w zestawieniu z charyzmatycznymi piosenkami hipnotyzuje słuchaczy.

W 2015 roku koncert Enchanted Hunters został zarejestrowany na specjalnej sesji KEXP. Zespół stworzył również ścieżkę dźwiękową do filmu „Małe Stłuczki”, za którą zgarnął Grand Prix na Festiwalu Filmowym im. Krzysztofa Komedy. Dziewczyny napisały również muzykę do spektaklu „Halka” (Narodowy Teatr Stary w Krakowie, reż. Anna Smolar), w którym zresztą występują.

4 grudnia (sobota) o godzinie 20:00
MCK Zawarcie, ul. Wawrzyniaka 66A
Bilety 25 zł- do kupienia w kasie MCK i na abilet.pl


Europenian flag

.