Jazda Coolturalna 2020

20-07-2020, godz. 10:00
24-07-2020, godz. 14:00
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury, Drzymały (Park Siemiradzkiego), Gorzów Wielkopolski

Miejskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w dwunastej edycji wakacyjnych warsztatów artystycznych Jazda Coolturalna 2020. Zajęcia rozpoczną się 13 lipca w Amfiteatrze.

Na uczestników czekają zabawy integracyjne, taneczne, sportowe, plastyczne, teatralne, muzyczne i wiele innych atrakcji. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani edukatorzy, pedagodzy, artyści i animatorzy na co dzień współpracujący z Miejskim Centrum Kultury.

W tym rok Jazda Coolturalna potrwa trzy tygodnie. Może wziąć w niej udział w sumie 60 dzieci (po 20 tygodniowo). Zajęcia będą odbywały się według aktualnych zaleceń epidemiologicznych odpowiednich dla działań w przestrzeni otwartej. Zadbamy o to, aby dzieci zachowały dystans, wszystkie używane w trakcie warsztatów przyrządy, pomoce, artykuły plastyczne będą dezynfekowane i przydzielane indywidualnie. Prosimy, aby każde dziecko było zaopatrzone we własny napój w bidonie, termosie bądź butelce jednorazowej i drugie śniadanie – przekąskę.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i złożenie oświadczeń, które są dostępne na stronie projektu: http://jazdacoolturalna.pl.

Zapisy: info@mckgorzow.pl lub telefonicznie 95 720 29 11 – do dnia 8 lipca 2020 r.


Udział bezpłatny.


Europenian flag

.