„Kąpiel w dźwiękach” – koncert relaksacyjny

13-04-2024, godz. 18:00 - 19:00
Klub Kultury MCK Jedynka, Chrobrego 9, Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy na terapię dźwiękową z użyciem mis himalajskich i gongów.

Koncert poprowadzi Małgorzata Kamczyc. Jej pasją jest śpiew i dźwiękoterapia. Od najmłodszych lat związana z muzyką, a wykształcenie muzyczne zdobyła m. in. w WSP w Zielonej Górze oraz podczas studiów podyplomowych z emisji głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Od lat również zgłębia tematykę terapii naturalnych, m. in. w 2002 roku zdobyła tytuł naturoterapeuty w SEE we Wrocławiu, a w 2005 roku ukończyła czterostopniowy kurs NFSH UK Healing Development (Duchowego Uzdrawiania). Od kilku lat zajmuje się terapią dźwiękiem, a w 2017 roku w STiTN „Gong” w Szczecinie ukończyła szereg szkoleń w tym zakresie. Jest założycielką (2020 rok) i prezeską Lubuskiego Uniwersytetu Ludowego.

„Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób.”
Dźwięki mis i gongów wspaniale oddziałują na cały nasz organizm. Koją nerwy, wyciszają umysł, redukują stres i napięcia. Sprzyjają przywróceniu równowagi, pomagają uruchomić procesy odnowy na poziomie komórkowym, sprzyjają przywróceniu jasności umysłu oraz oczyszczeniu na poziomie duchowym i fizycznym.

Wydarzenie dostępne dla osób niewidomych i słabowidzących. Miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Dbając o bezpieczeństwo, komfort i skuteczność koncerty terapeutyczne odbywają się w kameralnych grupach.

Zapisy i informacje tel. lub SMS: 502 533 533 – Instytut Dźwięków.
Potrzebne będą: wygodny strój, materac lub mata, śpiwór, koc.

13 kwietnia 2024, godzina 18:00-19:00
Klub Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9
Koszt: 50 zł.


Europenian flag

.