Koncert CURLY HEADS

14-11-2014, godz. 19:30
MCK, Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

baner zespół curlyheadsDawid Podsiadło ani na chwilę nie zniknął z radaru ze swoim solowym projektem, a co więcej, wraz z przyjaciółmi z zespołu zakończył właśnie prace nad debiutancką płytą: CURLY HEADS „Ruby Dress Skinny Dog”.

14.11.2014
Bilety: 25 zł do nabycia od poniedziałku (29.09) w kasie MCK (ul. Drzymały 26, pon-pt, godz. 9:00 – 16:00)

Wejście 19:00, koncert 19:30.

Pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami.
Połączyła ich przyjaźń , pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem.
Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”. Gatunkowo płyty „Ruby Dress Skinny Dog” nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia której najjaskrawszym przykładem jest singel promujący wydawnictwo „Reconcile”: https://www.youtube.com/watch?v=cE7YZH3JeNY
Tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać po cichu!

21 października pojawi się ich debiutancki album, pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło.
Skład Zespołu:
Dawid Podsiadło – wokal
Tomek Szuliński – gitara
Tomek Skuta – bas
Oskar Bała – gitara
Damian Lis – bębnyEuropenian flag

.