Koncert „Dźwięki Świata”

05-05-2023, godz. 10:30
Plac Nieznanego Żołnierza - "Kwadrat",

W ramach obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Dźwięki Świata”.

Wystąpi Karolina Kaja Szymków – pedagog specjalny, oligofrenopedagog, muzykoterapeutka holistyczna, nauczyciel. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualne oraz grupowe zajęcia muzykoterapii dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz osób z niepełnosprawnością. W swojej pracy łączy różne metody muzykoterapii (holistyczna, integralna), a także Ruch Rozwijający oraz Arteterapię. Na zajęciach wykorzystuje mantry oraz własne pieśni i piosenki dla dzieci i dorosłych; dźwięk, muzykę i śpiew w terapii, usprawnianiu oraz relaksacji i rozwoju osobistym. Podczas koncertów gra na archaicznych instrumentach z różnych zakątków świata, takich jak: bębny, drumle, misy dźwiękowe, gongi, dzwonki, drobne instrumenty perkusyjne, zaklinacze deszczu, bęben oceaniczny, happydrum, końcówki, kalimby. Na co dzień pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żaganiu. Mama Emilki i Miłoszka.

Koncert zorganizowany we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Kołem w Gorzowie Wielkopolskim.
Prowadzenie: Beata Patrycja Klary-Stachowiak.

5 maja 2023, godz. 10:30
Plac Nieznanego Żołnierza – „Kwadrat”
Wstęp wolny.
Wydarzenie dostosowane do osób z niepełnosprawnościami.


Europenian flag

.