KUBA SOJKA – Finał Letniej Pozytyvki

29-09-2018, godz. 15:00
Klub MagnetOffOn, Jagiełły 11, Gorzów Wielkopolski

Letnia Pozytyvka Finał – KUBA SOJKA
Data: 29.09.2018
Miejsce: MagnetOffOn
15:00-20:00 Warsztaty produkcji muzycznej w Ableton z Kuba Sojka aka Psi-Acoustic:
21:00-06:00 After Party

Koniec lata to czas na wielki finał naszego wakacyjnego cyklu warsztatów muzycznych. W ramach podziękowania Wam za aktywny udział w dotychczasowych spotkaniach, postanowiliśmy zaprosić naszego dobrego znajomego Kuba Sojka aka Psi-Acoustic, który poprowadzi dla Was warsztaty produkcji muzycznej w Ableton Live. Całość zwieńczy After Party, podczas którego Kuba zaprezentuje swój najnowszy materiał. Będzie to zarazem pierwsza impreza organizowana przez Stowarzyszenie Pozytyvka. Powstało by skupić energię i zapał kilkunastu osób, którym na sercu leży rozwój i propagowanie kultury muzycznej na wysokim poziomie w naszym mieście. Spodziewajcie się w nadchodzącym czasie wielu wydarzeń, które przyniosą masę pozytywnych emocji.

// WARSZTATY ABLETON LIVE //
Warsztaty produkcji muzycznej w Ableton Live, poprowadzi doświadczony producent, live performer, DJ i muzyk, a zarazem ambasador marki Ableton w Polsce – Kuba Sojka aka Psi-Acoustic. Jest to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej. Szykuje się nie lada gratka zarówno dla muzycznych pasjonatów stawiających swoje pierwsze kroki w świecie dźwięku, jak i zaawansowanych twórców, którzy będą mogli poszerzyć swój warsztat o kolejne techniki produkcji muzyki elektronicznej. Zdolności producenckie Kuby Sojki znane są już od lat. Podczas warsztatów przybliży tajniki konstrukcji Live Act a także zaprezentuje techniki sound designu, czyli kreacji dźwięku z wykorzystaniem syntezatorów analogowych. Startujemy o godzinie 16:00. Ilość miejsc mocno ograniczona dlatego zainteresowanych zapisami prosimy o szybki kontakt.

// AFTER PARTY //
Punktem kulminacyjnych naszego finału, który rozpocznie się niemal bezpośrednio po zakończeniu warsztatów będzie After Party na dwóch salach klubu MagnetOffOn. Kuba Sojka z pewnością rozgrzeje parkiet swoim energetycznym liveactem, a o godny support zadbają gorzowscy artyści związani z naszym stowarzyszeniem. Dzięki olbrzymiemu wsparciu MCK Gorzow, za które serdecznie dziękujemy nie zabraknie potężnego nagłośnienia. Szykujemy także coś specjalnego pod kątem wizualnym. Szykujcie trampki, bo będzie grubo!

Lineup:
Kuba Sojka aka Psi-Acoustic
Andy K
Java
Mike Smile
Lucas Biel
Refill
Marcin Rossi

Organizator:
Stowarzyszenie Pozytyvka

Współpraca
MCK Gorzow
MagnetOffOn
C&C Bookings


Europenian flag

.