Latino Solo – warsztaty taneczne dla seniorów

05-05-2020, godz. 14:30
Internet,

Latino Solo to warsztaty dedykowane specjalnie dla seniorów, stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie zawierające elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo.

Prowadząca – Karolina Bieńkowska jest założycielką Szkoły Tańca „Dance Mix”.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako 6 latka. Pierwsze kroki stawiała z tatą , kolejnym przystankiem był klub „Fraszka „ w Kamiennej Górze. W wieku 15 lat po przeprowadzce do Gorzowa Wlkp. zaczęła treningi w „Fan Dance” u Grzegorza i Anny Deptów.
Z młodzieżą, dziećmi oraz dorosłymi pracuje już od 16 lat. Jest tancerką z bardzo dużym doświadczeniem i stażem tanecznym. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.
Kilka lat z rzędu tańczyła w finałach duetów najbardziej prestiżowej imprezy tańca hip hop „Rytmie Ulicy” Przez półtora roku tańczyła w teatrze tańca w Pile jeżdżąc z nim na gościnne pokazy do Holandii oraz do większych miast w Polsce.
Właścicielka szkoły tańca „Dance Mix” kocha taniec całym sercem, kocha ludzi którzy pomagają spełniać jej marzenia, cieszy się każdym mniejszym i większym sukcesem swoich roztańczonych dzieciaków.

5, 12, 19, 26 maja 2020, godz. 14:30, Facebook MCK Gorzów.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/168375387848340/


Europenian flag

.