Miuosh – koncert

15-12-2012, godz.
sala widowiskowa MCK, Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

Plakat Miuosh Prosto przed siebie 15 grudnia 2012bilety: 20 zł
do nabycia od wtorku 13.11.2012 w kasie Miejskiego Centrum Kultury (ul. Drzymały 26), pon. – pt. w godz. 8:00 – 16:00

Miuosh to ½ zespołu Projektor, który powstał w 2001 r. Od początku swej działalności obrał inną niż większość polskich wykonawców ścieżkę twórczości muzycznej. Po półtora roku oryginalna muzyka zespołu dotarła do jednego z najbardziej cenionych twórców hip-hopowych w Polsce -­‐Rahima. Dawny członek legendarnej formacji Paktofonika zainteresował się muzyką tych dwóch młodych osób i zaproponował współpracę.

Koncerty na imprezach takich jak „Bauns & Shake Festival 2005” czy „Śląski Rap Festiwal 2005”, czy też występ w Londynie przed międzynarodową publicznością, wzbudziły podziw recenzentów tej muzyki i zainteresowanie rynku.

Z racji wyjazdu za granicę Puq’a, Miuosh w sierpniu 2006 roku zaczął pracować nad własną, solową płytą. Wspierany przez wielu producentów z różnych stron Polski, Reprezentujących różne nurty muzyczne (m.in. Rahim (Pokahontaz), Sherlock (Skazani na Sukcezz), Dj Fell-­‐X (Kaliber 44, Madcrew)), oraz wielu ciekawych gości (m.in. Rahim, Lilu, Dj BDJ, Textyl, Skorup, Jr.Stress), Miuosh zaczyna pracę nad płytą, która odbiega od jego poprzednich dokonań, nawiązując częściej do muzyki reggae i klasycznego rapu niż nurtu psycho, jednocześnie pokazując postępy w technice wokalnej.

W 2011 roku Miuosh wydaje trzeci solowy album ­‐ „Piąta strona świata”. Album zostaje niesamowicie przyjęty, zarówno przez słuchaczy, jak też dziennikarzy muzycznych i recenzentów. Po Półtora roku ZAIKS „ozłaca” „Piątą Stronę świata” -­‐ Album sprzedał się w ilości przekraczającej 15 000 egzemplarzy. Wręczenie Złotej Płyty Odbywa się podczas premierowego koncertu albumu „Prosto Przed siebie”, który na rynku ukazał się 20.10.2012.Europenian flag

.