Muzyczna scena MCK online – Wojtek Brożek

08-05-2020, godz. 20:00
Internet,

Zapraszamy na pierwszy koncert z cyklu: Muzyczna scena MCK online. Będzie to cykl bardzo lokalny. Chwalimy swoje, obce już znamy 😉

Na pierwszy ogień „wystawiliśmy” Wojtka Brożka – wokalistę, autora tekstów i muzyki. Aktywną i ważną postać dla gorzowskiej sceny alternatywnej, współtwórcę jej ogólnopolskiego sukcesu. Współautora repertuaru i frontmana zespołów Weś to Zgaś, Kamiński i Brożek, Waćpan P,  Żółte Kalendarze, Malikowska i Brożek.

Aby zrealizować wideo, musiałem zostawić dziewczynę i udać się w niebezpieczną podróż pociągiem do Poznania, gdzie mieszka wybitny – moim zdaniem – polski artysta wideo Paweł Turlaj. Wagony były niemal puste. Podróż była miła. Gdy już dotarłem na miejsce, pod klatką spotkałem tajemniczą polską piosenkarkę, która zgodziła się wziąć udział w sesji. O kogo chodzi? Przekonacie się sami!

Wideo było realizowane w mieszkaniu u Pawła. Nie chcieliśmy robić kolejnego nudnego streamu z kolesiem stojącym przed mikrofonem, stąd formuła (nieistniejącego) programu telewizyjnego. Zabawa przy montażu była przednia. Jest tu sporo kiczowatych przejść i  efektów, podobnie jak na starych filmach z komunii”.

Miejcie Czas na Kulturę online!

8 maja 2020, godz. 20:00, Facebook MCK Gorzów


Europenian flag

.