NeuroMeet – Praca z blokadami – warsztaty dla dorosłych

28-02-2024, godz. 17:00
Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62A, Gorzów Wielkopolski

NeuroMeet. Praca z blokadami.

Neurografika jest niezwykłą metodą, która pozwala wyjść poza schematy myślowe, przemodelować myślenie, poszukać nowych ścieżek i rozwiązań. W praktyce neurografiki integrujesz się ze swoim tematem w nowej przestrzeni. Jest to też spotkanie z sobą na bardzo głębokim poziomie. Praca z rysunkiem neurograficznym pomaga przełamywać blokady, przyglądać się zasobom planować, pracować z emocjami, doświadczać obfitości, podążać ku szczęściu. Neurografika to połączenie techniki graficznej z psychologią. Dzięki temu stajesz się twórcą swojego życia.

Zapraszamy na coachingowy warsztat rozwojowy z wykorzystaniem metody neurografiki. Na spotkaniu pracować będziemy z tym, co w tym momencie życia ogranicza Twoje doświadczanie dobrostanu/obfitości.

Temat, z którym będziesz pracować może dotyczyć zarówno sfery osobistej jak i zawodowej. Poczuj, w jakim obszarze doświadczasz blokad. Poczuj, co Cię ogranicza. Co powoduje ograniczające stany emocjonalne.

Przed warsztatem nazwij temat, z którym będziesz pracować. Wspólnie go doprecyzujemy.
Zapraszam Cię do niezwykłego świata Neurografiki, świata poza ograniczeniami.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj – jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym metody Hellingera, art coach), konsultantka odczytów z Kronik Akaszy, Specjalista Neurografiki w procesie certyfikacji. Tworzy opowieści metaforycznych, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera, metodą neurografiki oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi. Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.

Przygotowanie z zakresu Neurografiki: certyfikowane kursy: Użytkownik, Neurokompozycja, Neuromandala; Specjalista w procesie certyfikacji. Uczestniczka webinarów z zakresu Neurografiki, poszerzających znajomość algorytmów.

Obowiązuje rezerwacja miejsc.
Zapisy i informacje: Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502576508.

28 lutego 2024, godz. 17:00 – 20:00
Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a
Koszt: 50 zł – płatność gotówką.


Europenian flag

.