NeuroMeet – Spełnienie w relacji – warsztaty dla dorosłych

19-06-2024, godz. 17:00
Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62A, Gorzów Wielkopolski

Spełnienie w relacji.

Pragniemy dla siebie dobrych, wspierających relacji. Nie zawsze udaje nam się ten stan osiągnąć. Jesteśmy sfrustrowani, szukamy winy w innych lub sobie. Niepotrzebnie.

Być może nie nazwaliśmy swoich potrzeb w tym obszarze. Nie przyjrzeliśmy się sobie w relacjach. Nie wiemy, za czym chcemy podążać i co jest naszą przestrzenią spełnienia.

Jeśli chcesz się przyjrzeć relacjom, które Ciebie będą uszczęśliwiać, które będziesz budować w zgodzie ze sobą, zapraszam Cię na NeuroMeet. Dotkniemy wielu aspektów relacji. Stworzysz przestrzeń spełnienia w relacjach, swój IKIGAI.

Neurografika jest niezwykłą metodą, która pozwala wyjść poza schematy myślowe, przemodelować myślenie, poszukać nowych ścieżek i rozwiązań. W praktyce neurografiki integrujesz się ze swoim tematem w nowej przestrzeni. Jest to też spotkanie z sobą na bardzo głębokim poziomie. Praca z rysunkiem neurograficznym pomaga przełamywać blokady, przyglądać się zasobom planować, pracować z emocjami, doświadczać obfitości, podążać ku szczęściu. Neurografika to połączenie techniki graficznej z psychologią. Dzięki temu stajesz się twórcą swojego życia.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym metody Hellingera, art coach), konsultantką odczytów z Kronik Akaszy, Specjalistą Neurografiki w procesie certyfikacji. Tworzy opowieści metaforyczne, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera, metodą neurografiki oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi.

Pracuje z kobietami, które życie uwiera w różnych obszarach. Nie chcą już czuć się niewystarczające. Są gotowe na nowe lub chcą odnaleźć to, co utracone, zapomniane. Pragną żyć w zgodzie i harmonii ze sobą. Wspomaga je w osiąganiu osobistego dobrostanu. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł. Przygotowanie z zakresu Neurografiki: certyfikowane kursy: Użytkownik, Neurokompozycja, Neuromandala; Specjalista Neurografiki. Uczestniczka webinarów z zakresu Neurografiki, poszerzających znajomość algorytmów. Zapraszam Cię do niezwykłego świata Neurografiki, świata poza ograniczeniami.

Na warsztat przygotuj: blok techniczny format A4, czarne markery o 3 grubościach, kolorowe markery/pisaki/zakreślacze, kredki.
Czas trwania warsztatu: 3 godz.

Obowiązuje rezerwacja miejsc.
Zapisy i informacje: Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502 576 508.

19 czerwca 2024, godz. 17:00 – 20:00
Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a
Koszt: 50 zł – płatność gotówką.


Europenian flag

.