NeuroMeet – Wzrastaj nie tylko na wiosnę – warsztaty dla dorosłych

24-04-2024, godz. 17:00 - 20:00
Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62A, Gorzów Wielkopolski

Neurografika jest niezwykłą metodą, która pozwala wyjść poza schematy myślowe, przemodelować myślenie, poszukać nowych ścieżek i rozwiązań. W praktyce neurografiki integrujesz się ze swoim tematem w nowej przestrzeni. Jest to też spotkanie z sobą na bardzo głębokim poziomie. Praca z rysunkiem neurograficznym pomaga przełamywać blokady, przyglądać się zasobom, planować, pracować z emocjami, doświadczać obfitości, podążać ku szczęściu. Neurografika to połączenie techniki graficznej z psychologią. Dzięki temu stajesz się twórcą swojego życia.

Szamański deszcz to praktyka łączenia się z naturą i Absolutem. Deszcz zmywa nasze brudne, negatywne, by otworzyć nas na wzrastanie i obfitość. Deszcz wsiąka w ziemię, pozwalając wzrastać temu, czego dla siebie pragniemy. Poczuj tę energię, narysuj swoje życie we wzrastaniu ku obfitości.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym metody Hellingera, art coach), konsultantka odczytów z Kronik Akaszy, Specjalista Neurografiki w procesie certyfikacji. Tworzy opowieści metaforyczne, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera, metodą neurografiki oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi.

Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.
Przygotowanie z zakresu Neurografiki: certyfikowane kursy: Użytkownik, Neurokompozycja, Neuromandala; Specjalista w procesie certyfikacji. Uczestniczka webinarów z zakresu Neurografiki, poszerzających znajomość algorytmów.

Na warsztat przygotuj: blok techniczny format A4, czarne markery o 3 grubościach, kolorowe markery/pisaki/zakreślacze, kredki.

Obowiązuje rezerwacja miejsc.
Zapisy i informacje: Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502 576 508.

24 kwietnia 2024, godz. 17:00 – 20:00
Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a
Koszt: 50 zł – płatność gotówką.


Europenian flag

.