PRO ARTE Lubuska Gala Taneczna

18-11-2021, godz. 16:00
MCK Zawarcie, Wawrzyniaka 66 A, Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do udziału w eliminacjach powiatowych dla miasta Gorzowa Wlkp., które odbędą się 18 listopada 2021r. o godzinie 16:00 w MCK Zawarcie, ul. Wawrzyniaka 66a.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10 listopada.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/1H9gUUFF6ZCQFvbq9
Regulamin dostępny na stronie Regionalnego Centrum Animacji Kultury:
http://rcak.pl/pro-arte/lubuska-gala-taneczna/
Lubuska Gala Taneczna jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE realizowanego w województwie lubuskim. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury, realizatorami – organizatorzy etapów powiatowych: samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury.
PRO ARTE to cykl prezentacji artystycznych organizowanych na poziomie miejskim, gminnym, powiatowymi wojewódzkim.
Do udziału zapraszamy solistów, duety i grupy taneczne działające w szkołach, domach kultury oraz innych instytucjach zajmujących się edukacją taneczną dzieci i młodzieży.
Lubuska Gala Taneczna realizowana jest w czterech kategoriach wiekowych oraz trzech kategoriach tanecznych z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety oraz grupy taneczne.
OPIS KATEGORII TANECZNYCH:
Kat. I
hip hop, breakdance, street dance, disco dance, show dance, inne propozycje taneczne
Kat. II
taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec współczesny, teatry tańca, inscenizacja taneczna, etiuda taneczna
Kat. III
tańce ludowe
UCZESTNICY ZGŁASZAJĄ SWÓJ UDZIAŁ WG PONIŻSZEJ KATEGORYZACJI:
I Kategoria wiekowa od 6 do 9 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.
II Kategoria wiekowa od 10 do 12 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.
III Kategoria wiekowa od 13 do 15 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.
IV Kategoria wiekowa od 16 do 20 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.Europenian flag

.