Promocja tomiku poezji Patrycji Kopackiej pt. „Nie wiem”

16-02-2016, godz. 05:00
Klub Kultury MCK Jedynka, Chrobrego 9, Gorzów Wielkopolski

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na promocję tomiku poezji Patrycji Kopackiej pt. „Nie wiem”, która odbędzie się w Klubie Kultury Jedynka MCK ul. Chrobrego 9 16 lutego 2016 r. o godzinie 17:00.
Spotkanie poprowadzi Maciej Kuczyński, a całą promocję uświetni występ zespołu muzyki elektronicznej Wrathu i Mała Fuzja.

Jak pisze Ireneusz Krzysztof Szmidt – „Patrycja Kopacka swoją książką odważnie weszła w progi literatury współczesnej. Jej poetycka osobowość i świadomość, że dalsza droga poety nie jest usłana płatkami róż, kazała stąpać po niej ostrożnie, z uwagą, ale i bez pokory”.

Patrycja Kopacka – ur. w 1995 r. w Poznaniu. Mieszka w Gorzowie Wlkp. Ukończyła Technikum Poligraficzne w Poznaniu. Interesuje się literaturą, teatrem oraz fotografią analogową. Publikuje na digarcie i liternecie. Debiutowała drukiem w „Pegazie Lubuskim” nr 1 (40) w 2010 roku oraz w antologii Poetów Okrągłego Stołu pt. Słowa rodzą wiersz. Wydała debiutancki arkusz pt. Wchodzę w 2014 roku. Stypendystka Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.


Europenian flag

.