Spotkania z OFFTeatrem – „Złota Rybka przed 40-tką”

15-03-2019, godz. 19:00
sala widowiskowa MCK, Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

Spotkania z OFFTeatrem

Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich wielbicieli teatru na Spotkania z OFFTeatrem, które odbędą się w piątek, 15 marca 2019 r. o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej MCK przy ul. Drzymały 26. Tym razem.

„Złota Rybka przed 40-tką”

Magdalena Bochan-Jachimek

Monodram.

 

Młodość marzy, dojrzałość posiada. Młodość kipi optymizmem, dojrzałość – w najlepszym wypadku – tonie w realizmie. Młodość walczy, zaś dojrzałość akceptuje. Tak jest prawie zawsze. Spektakl „Złota Rybka przed 40-tką” potwierdza, że „prawie” robi wielką różnicę.

Magdalena Bochan-Jachimek, znana trójmiejskiej publiczności z monodramu macierzyńskiego „Mamy problem”, spektaklu „Bez przesady” oraz działalności w Gdyńskim Centrum Kultury, postanowiła wziąć na warsztat własne marzenia. 26 stycznia opowie o nich po raz pierwszy w sopockim Teatrze Boto. Obśmieje te, które udało jej się zrealizować, choć nie były tego warte, i opowie o pragnieniach, które od lat zalegają w miejscu na co dzień niedostępnym dla nieznajomych. A wszystko po to, by i widzowie postawili sobie to jedno z najważniejszych życiowych pytań: „A o czym tak naprawdę marzę ja? I dlaczego tego nie realizuję?”.

Premiera 26.02.2019, Teatr BOTO

Produkcja: Magdalena Bochan-Jachimek

Współprodukcja: Teatr BOTO

 

15 marca 2019, godz. 19:00, Sala Widowiskowa MCK, ul. Drzymały 26.
Wstęp wolny.Europenian flag

.