Stanisława Celińska z Zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

05-03-2017, godz. 18:00
Teatr im. J. Osterwy, Teatralna 9, Gorzów Wielkopolski

Stanisława Celińska odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Zaczęło się od „Atramentowej Rumby”, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o niej. Po Festiwalu Opolskim w 2009 roku okrzyknięto ją polską Cesarią Evorą. Aktorka – tak jak kiedyś Cesaria – potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów – kocha życie. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Wydany wiosną 2015 r. album ,,Atramentowa…” szybko stał się Złotą, następnie Platynową by w końcu osiągnąć status podwójnej Płyty Platynowej i najlepiej sprzedającej się polskiej płyty w kategorii pop. W październiku 2015 r. ukazała się płyta „Atramentowa…Suplement” z 9 premierowymi nagraniami. Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Koncert zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury odbędzie się 5 marca 2017 o godzinie 18 w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.
Bilety w cenie 60 zł dostępne w kasie MCK (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00), Infokiosku w galerii Askana oraz w kasie Teatru w godzinach otwarcia.


Europenian flag

.