Szafa Gra – Jesienny ogród

27-09-2014, godz. 15:00
MCK, Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

szafagra plakat bez datySzafa Gra – Jesienny ogród

27 września 2014, godz. 15:00 – 18:00, Miejskie Centrum Kultury, sala widowiskowa (ul. Drzymały 26)
wstęp wolny, wystawiający: 5 zł (= 1 stolik)

– Warsztaty – Wymiana Książek, Płyt i Ciuchów –

W programie spotkania :

* warsztaty dla dorosłych – Decoupage w słonecznikowych barwach – Pod fachowym okiem instruktorki Agnieszki Kuleszy wykonamy bielone chusteczniki z motywami jesiennymi. Koszt uczestnictwa: 25 zł . Zapisy i więcej informacji pod adresem mailowym: daja.weiss@emceka.com

* warsztaty rodzinne – Buszujemy w sadzie. – Wspólnie stworzymy ciekawe i barwne magnesy i inne małe stworzonka inspirując się wszystkim, co rośnie w ogrodzie i sadzie. Będziemy układać puzzle jabłkowe itp.

* wymiana książek, płyt i ciuchów i przedmiotów kolekcjonerskich

* mini-kawiarenka – kawa, herbata, ciastka

W jesiennej edycji pojawią się oprócz warsztatów rodzinnych także warsztaty dla dorosłych, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Tematyka wrześniowej Szafy – szczególnie w warsztatach – będzie się obracała nie tylko wokół jabłek, śliwek, dyni, typowych dla jesieni darów natury, ale także wokół słoneczników – chyba najbardziej promiennych kwiatów późnego lata i początkującej jesieni.

W wymianie ciuchów liczymy nie tylko na jesienne ubrania typu kalosze i kurtki przeciwdeszczowe, ale i na takie, które promienieć będą swą bogatą gamą kolorów tej pięknej i zmieniającej się pory roku.Europenian flag

.