W Kobiecym Kręgu – Uwolnienie wewnętrznego dziecka

16-06-2021, godz. 17:00
Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62A, Gorzów Wielkopolski

Gnasz w swym dorosłym życiu, spełniając role, wypełniając obowiązki, ale czujesz, że gdzieś zagubiłaś siebie. Czujesz, że cząstka Ciebie została na poboczu drogi życia. Warto po nie wrócić, by żyć pełnią.
Podczas warsztatu poznasz różne oblicza swojego Wewnętrznego dziecka, nawiążesz z nim kontakt i zaprosisz do swojego życia. Wówczas doświadczysz wewnętrznego spokoju. Pozwolisz sobie, na zaglądanie do swojego serca, kierowanie się intuicją i zadbanie o siebie.
Zapraszam Cię w tę podróż.
To będzie niezwykły warsztat. Zabierz ze sobą matę lub/i koc, poduszkę oraz coś dobrego do jedzenia: słodycze/owoce/orzeszki/paluszki- to, na co masz ochotę. Ubierz się wygodnie, jak dziecko, które wybiera się do krainy przygody.
To pierwszy warsztat od kilku miesięcy, gdzie spotkamy się w realnej przestrzeni, więc tym bardziej bądź z nami.
Prowadzenie: Małgorzata Chołuj- jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym, art coach), tworzy opowieści metaforycznych, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi.
Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502576508
Termin: 16.06.2021. godz. 17.00- 20.00
Miejsce: Klub Kultury MCK Zodiak
Koszt: 15 złEuropenian flag

.