Warsztaty „Body&Mind&Soul. Emotional freedom”

11-05-2024, godz. 12:00 - 15:00
Klub Kultury MCK Jedynka, Chrobrego 9, Gorzów Wielkopolski

Autorski program Justyny Krajewskiej to połączenie pracy nad umysłem, duszą i ciałem. To właśnie zintegrowanie tych wszystkich płaszczyzn życia człowieka daje poczucie wolności, lekkości i szczęścia. Przywraca wewnętrzną siłę, łączy nas ze źródłem, pozwala doświadczyć jedności i pełni w sobie. Przy częstej praktyce do życia powraca spokój i zintegrowana harmonia z sobą, z innymi ludźmi, z naturą.

Jest połączeniem kilku technik mindfulness (narzędzia coachingowe, afirmacje, praca z oddechem, karty mocy, wizualizacja, na koniec: taniec terapeutyczny – intuicyjny – uwalniający zaobserwowane emocje z ciała). Techniki te są znane od wielu pokoleń. Ich uwalniająca i terapeutyczna moc jest udowodniona. Zbiór technik i użycie ich w następujących po sobie sekwencjach pozwala zobaczyć siebie, własną energię, swoje ukryte powołanie, tęsknoty, pragnienia, ale także lęki, przekonania, schematy działania, co daje możliwość ich skutecznej transformacji, uwalniając przy tym towarzyszący człowiekowi codzienny ciężar wewnętrzny zlokalizowany w różnych częściach ciała. Ciężar często związany z pracą, odpowiedzialnością, biznesem, relacjami międzyludzkimi, czyli z życiem i jego aspektami.

Program pomaga nabrać dystansu, wybić się ze schematu rutynowego życia na tzw. autopilocie, dzięki czemu obawy o siebie i innych, strach, lęki, przestaną mieć nad człowiekiem kontrolę. Skutecznie wspiera autentyczny rozwój wewnętrzny człowieka. Transformuje wszystko w sposób zbalansowany, łagodny i naturalny, w zgodzie z rytmem człowieka.

Wydarzenie w ramach projektu społecznego „Wybieram życie!”.
Zapisy i informacje: tel. 579 832 595.

Prosimy wziąć ze sobą karimaty i założyć wygodny strój.

11 maja 2024, godz. 12:00-15:00
Klub Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9
Wstęp wolny.


Europenian flag

.