Warsztaty malowania z poziomu serca

06-04-2022, godz. 17:00 - 20:00
Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62A, Gorzów Wielkopolski

Warsztaty malowania z poziomu serca to połączenie ekspresji twórczej z samorozwojem. Nie musisz umieć malować, bo to raczej malarski dialog z sobą. Cykl obejmuje 6 spotkań, na każdym poruszany jest ważny dla naszego rozwoju, życia temat. Warsztaty pozwalają odkryć to, co w nas nienazwane, uświadomić sobie lęki i ograniczenia, ale też dostrzec swoją moc, zdefiniować swój świat. Przyjąć do serca swoje życie lub zapoczątkować zmianę. Ta podróż to niezwykłe doświadczenie bycia w kontakcie z sobą.
Twoje życie jest jak płótno, a Ty stajesz się malarzem, dobierasz barwy i formy.

Każde spotkanie obejmuje 3 fazy:
– wprowadzenie w temat opowieścią metaforyczną lub wizualizacją
– praca własna
– rozmowa podsumowująca wraz z ćwiczeniami uzupełniającymi pracę.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj – jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym, art coach), tworzy opowieści metaforyczne, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi.
Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.

Koszt warsztatów – 6 spotkań: 150 zł
Daty spotkań: 6.04, 20.04, 4.05, 18.05, 1.06, 8.06 / godz. 17:00 – 20:00
Zapisy i informacje na temat warsztatów oraz potrzebnych materiałów: Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502 576 508
Miejsce: Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a, Gorzów Wlkp.


Europenian flag

.