Jazda Coolturalna 2015

Dodano: 20 września 2015
 

Jazda Coolturalna – wakacyjne warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży
3-21 sierpnia 2015 (od poniedziałku do piątku)

Każdy dzień obejmuje 5 godzin zajęć w godzinach 10:00-14:00.

Udział we wszystkich działaniach bezpłatny.

Harmonogram:

W tym roku Jazdę Coolturalną rozpocznie tydzień z tańcem. Pod okiem doświadczonych i pozytywnie zakręconych instruktorek, na czele których stanie Anna Jujka – jurorka znana z programu Got to Dance – będziecie mieli możliwość poćwiczyć układy taneczne.

Podczas drugiego tygodnia samodzielnie wykonacie przeróżne doświadczenia. Warsztaty dla dzieci „Mały Inżynier” to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą – konstruowanie robotów, warsztaty z eksperymentów. Samodzielne wykonywanie doświadczeń to doskonała zabawa i niezwykle pouczająca przygoda.

„Ożywiamy rzemiosło – ożywiamy przestrzeń” to zajęcia inspirowane tradycyjnym rzemiosłem, podczas których budowane będą i dekorowane wielkoformatowe instalacje. Dzieci usłyszą historie i legendy wprowadzające w tajniki rzemiosła będącego tematem działań każdego dnia warsztatów.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz 10-14. Każdy dzień, to też inna lokalizacja. I tak: w poniedziałki jest to park Róż, we wtorki park Kopernika, w środy skwer przy ul. Reja i Zapolskiej, w czwartki skwer przy fontannie w parku Górczyńskim, a w piątki skwer przy placu zabaw przy ul. Fabrycznej.

Obejrzyj galerię.

Europenian flag

.