Jazda Coolturalna 2018

Dodano: 6 września 2018
 

Jazda Coolturalna 30 lipca – 17 sierpnia 2018

To już 10 edycja wakacyjnych otwartych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez trzy tygodnie w różnych punktach miasta, codziennie od godz. 10:00 do 14:00. Zapewniamy wesołą atmosferę, pomysłowe „antynudy” i świetnych prowadzących.

Pierwszy tydzień 30.07 – 3.08 Warsztaty artystyczne, tydzień teatralny

W tym roku Jazdę rozpocznie tydzień teatralny. Zabawa polegać będzie na budowaniu scenografii, pisaniu dialogów, reżyserowaniu i wystawieniu przedstawienia. Wszystko to pod okiem aktorów i z wykorzystaniem zabawnych wprawek aktorskich. Warsztaty poprowadzą Marzena Wieczorek, Marcin Ciężki i Agata Ambrożewicz.

Drugi tydzień 6.08 – 10.08 Warsztaty plastyczne / muzyczne

Warsztaty obejmować będą tematykę malarstwa i rysunku w zakresie klasycznego malowania na płótnie pędzlem jak i przy użyciu sprayu oraz szablonu. W nawiązaniu do powstałych prac uczestnicy z pomocą prowadzących, zespołu Żółte Kalendarze, stworzą kompozycję muzyczną, którą zaprezentują wspólnie na zakończenie warsztatów.

Trzeci tydzień 13.08 – 17.08 Warsztaty taneczne

Pod okiem doświadczonych instruktorów ze Szkoły Tańca „Dance Mix” będziecie mieli możliwość poćwiczyć układy taneczne w różnych nowoczesnych stylach związanych z hip hop’em.

Zapraszamy! Sprawdźcie rozkład Jazdy i bądźcie z nami przez trzy sierpniowe tygodnie!

Obejrzyj galerię.

Europenian flag

.