Koncert Karnawałowy Gorzowskiej Orkiestry Dętej

Dodano: 3 stycznia 2024
 

Gorzowska Orkiestra Dęta tradycyjnie w nowym roku zaprasza wszystkich miłośników orkiestr dętych na coroczny koncert karnawałowy.

Już niebawem, 3 lutego 2024 roku, ten wspaniały zespół będzie można usłyszeć w gorzowskim Teatrze im. Juliusza Osterwy. Podczas koncertu orkiestra zaprezentuje się w towarzystwie przyjaciół, wspaniałych gorzowskich artystów. Usłyszymy marsze i polki typowe dla karnawału, jak również najpiękniejsze przeboje, m.in. z repertuaru Franka Sinatry, opracowania muzyki filmowej w przepięknej choreografii tanecznej przygotowanej przez zespół tańca artystycznego Buziaki i wiele innych aranżacji współczesnej pieśni i literatury muzycznej.

Orkiestrze towarzyszyć będą solistki: Monika Makowska-Wiącek i Dagmara Barna-Kosowicz, a na saksofonie sopranowym solista Filip Łukasik. Koncert poprowadzi Wojciech Kuska.

Bilety kupione online do 06.01, jeżeli nie zostaną potwierdzone miejsca telefonicznie 957202911 lub mailowo pomoc@abilet.pl / info@mckgorzow.pl do 11.01 tracą ważność miejsca​​​​​​.

3 lutego 2024, godz. 18:00
Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9
Bilety: 40 zł (do nabycia na portalu Abilet.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.)

Europenian flag

.