Koncert: Kombii – Dawid Kwiatkowski

Dodano: 16 września 2014
 

Bilety: 10 zł
Do nabycia od poniedziałku 15.09, w kasie MCK (ul. Drzymały 26, pon-pt godz. 9:00-16:00), InfoKiosk w Galerii Handlowej Askana, Amfiteatr (w dniu koncertu)

KOMBII
Na krajowej scenie obecni od 1976 (wówczas pod nazwą KOMBI), grupa była sztandarowym zespołem Muzyki Młodej Generacji. Ogromną popularność w latach 80-tych XX wieku przyniosły jego super przeboje „Słodkiego miłego życia”, „Nasze rendez-vous”, „Black and White”, „Kochać cię – za późno”, „Nie ma zysku”, „Przytul mnie”, „Królowie życia”, „Pokolenie”. Od 2003 zespół, którego centralną postacią jest Grzegorz Skawiński, jako KOMBII nagrywa nowe albumy i często koncertuje zdobywając serca wielopokoleniowej rzeszy fanów.

DAWID KWIATKOWSKI
Urodził się w 1996 roku w Gorzowie Wlkp. i tu biografia młodego człowieka mogłaby czekać na wypełnienie, gdyby nie wybuch popularności piosenkarza po wydaniu w 2013 roku debiutanckiej płyty (Album „9893” uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed oficjalną premierą.). Zdobył dziesiątki tysięcy fanów, ma na koncie miliony odsłon teledysków i ważne nagrody branży muzycznej.

Europenian flag

.