Lubuska Gala Teatralna i Taneczna w ramach PRO ARTE 2015

Dodano: 7 maja 2015
 

Lubuska Gala Teatralna i Taneczna w ramach PRO ARTE 2015

Miejskie Centrum Kultury zaprasza teatry dziecięce i młodzieżowe oraz zespoły taneczne do udziału w eliminacjach powiatowych Lubuskiej Gali Teatralnej i Tanecznej w ramach PRO ARTE 2015. Zgłoszenia można przesyłać do 11 maja.

Eliminacje powiatowe (dla miasta Gorzowa Wlkp.) Wojewódzkich Spotkań Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Lubuska Gala Teatralna” odbędą się 15 maja o godz. 10.00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Drzymały 26. Zapraszamy grupy teatralne skupiające młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Eliminacje Wojewódzkich Spotkań Zespołów Tanecznych „Lubuska Gala Taneczna” odbędą się 15 maja o godz. 16.00 w MCK. Mogą w nich wziąć udział dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne różnych form: folklorystyczne, miniatury taneczne, piosenki i ruchu, teatry tańca, formacje taneczne i inne.

Organizatorem programu PRO ARTE – Promocji Twórczych Działań Artystycznych Dzieci i Młodzieży jest Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Wszelkich informacji nt. Spotkań udziela organizator eliminacji powiatowych – Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie, tel. 95 722 30 65 (p. Konrad Stala).

Regulaminy i karty zgłoszenia dostępne są pod adresem http://giik.pl/regulaminy

Europenian flag

.