Lucynki

Dodano: 3 listopada 2015
 

Katarzyna Radkiewicz, Iga Borowska-Krajnik i Grupa Gorzowskich Przyjaciół zapraszają na szóstą edycję warsztatów dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego LUCYNKI. Impreza odbywa się pod patronatem Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie!
Warsztaty są nieodpłatne.

Zapisy e-mailowe : kawi30@poczta.onet.pl przyjmuje Kasia Radkiewicz.
W e- mailu należy podać swoje imię nazwisko, adres i numer telefonu oraz zaznaczyć w jakich warsztatach wyrażają panie chęć wzięcia udziału.

Szczegółowy plan listopadowych LUCYNEK:

5. 11. 2015 g. 10.00 – warsztaty urody – Montibello Super Styl Danuty Pydo, Gorzów ul. Mieszka I 54.
Już po raz drugi Danusia Pydo i jej team fryzjerski spotkają się z warsztatowiczkami. Każda z uczestniczek będzie mogła zadbać o swoją fryzurę z uwzględnieniem jesiennych trendów. To w tym miejscu, w Salonie Montibello Super Styl trwa całoroczna akcja oddawania włosów „ODDAŁES GŁOS? TERAZ ODDAJ WŁOS!”. Nowe umiejętności pracowników salonu, zdobyte na licznych szkoleniach w kraju i poza jego granicami w ostatnim czasie są dodatkowym atutem zespołu. Tak więc Lucynki trafią w najlepsze ręce. Co godzinę po 3 warsztatowiczki.

9 i 30.11.2015 g. 11.00 – język hiszpański – Ole! Szkoła Języka Hiszpańskiego Agata Lachendro, Gorzów ul. Kombatantów 34/810A
Jedyna w Gorzowie szkoła językowa wykorzystująca interaktywne metody nauczania.
Agata Lachendro swój zawód wykonuje z wielką pasją. Uważa, że już od pierwszych zajęć jest w stanie nią zarazić wszystkie warsztatowiczki. Jej zdaniem kultura hiszpańska jest niezwykła. A język – najfajniejszy na świecie. Podczas zajęć panie poznają nie tylko podstawowe zwroty. Samodzielnie przetłumaczą tekst hiszpańskiego przeboju. Po odbytych lekcjach z całą pewnością w zetknięciu z rodowitym Hiszpanem bez problemu nawiążą z nim kontakt.

18.11.2015 g. 17.00 – Teatr im. J. Osterwy – „Moralność pani Dulskiej” reż. Mirosław Siedler.

24.11.2015 g. 11.00 – warsztaty kulinarne – Let’s Cook studio kulinarne Moniki Reinhardt, Gorzów ul. Niepodległości 26H/19
www.letscook.com.pl
Po raz drugi Lucynki będą gościły w studiu kulinarnym Lets’s Cook. I tym razem Monika Reinhardt przygotowała dla Lucynek smakowite menu. Podczas warsztatów panie przyrządzą: bruschettę z pomidorami i mozarellą, risotto arborio z grzybami, tagliatelle z cukinią , kurczakiem, pietruszką w sosie śmietanowym, sałatkę z warzywami, grillowaną cukinią i słonecznikiem oraz francuskie naleśniki crepe suzette z pomarańczą.

Ilość miejsc ograniczona – 10 osób – liczy się kolejność wysłanego e-mailem zgłoszenia.

25.11.2015 g. 17.00– wykład dietetyka – Iwona Korsak – zdrowe odżywianie w trakcie i po chemioterapii – Jazz Club „Pod Filarami”
Iwona Korsak – dietetyk i kosmetolog . Od 2008r. właścicielka Salonu Kosmetycznego „Atelier Urody” przy ul. Owocowej 3 w Gorzowie Wlkp.
Studia podyplomowe z zakresu dietetyki ukończyła w 2013r. w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu . Od tego czasu w Poradni Dietetycznej mieszczącej się w Atelier udziela konsultacji, prowadzi warsztaty i spotkania nt zdrowego odżywiania i metod konstruowania indywidualnych jadłospisów. W ramach realizowanych projektów unijnych prowadzi szkolenia podnoszące kwalifikacje z zakresu kosmetyki i zdrowego odżywiania.

26. 11. 2015 g. 17.30 MCK ul. Drzymały 26 – warsztaty florystyczne Agnieszka Jeger.
Podczas warsztatów Lucynki zmierzą się z tematem pakowania świątecznych prezentów.
Od 16 lat florystyka dla Agnieszki Jeger jest pasją i odskocznią od codzienności. Chwytając kawałek patyka lub kamień, od razu wie, co z tego będzie . Kwiaty ubiera w emocje. Świadoma tego, iż posiada olbrzymi dar, chętnie dzieli się nim z innymi, dając cząstkę siebie. Jej podopiecznymi byli i są seniorzy, dzieci z fundacji Mam Marzenie, wychowankowie DPS Piłka Zamyślin oraz podopieczni MOPS w Lubniewicach. Na co dzień prowadzi niewielką kwiaciarnię w Gorzowie przy ul. Sportowej. Organizuje także kursy florystyczne. Tworzy małe kompozycje i wielkie projekty związane z aranżacją wnętrz.

Europenian flag

.