Nowy sezon kulturalno-dydaktyczny Studia Plastyki

Dodano: 31 sierpnia 2015
 

Nowy sezon kulturalno-dydaktyczny Studia Plastyki

Nowy sezon kulturalno-dydaktyczny rozpoczyna Studio Plastyki Miejskiego Centrum Kultury. Zajęcia podstawowe prowadzone będą w dwóch pracowniach: rysunku i malarstwa.

Zajęcia pracowni rysunku polecane są dla osób dorosłych, którzy chcieliby nauczyć się rysować w sposób swobodny w oparciu o analizę form przestrzennych oraz dla młodzieży starszej chcącej nauczyć się rysunku od podstaw, na poziomie umożliwiającym ubieganie się o indeksy uczelni z tego rodzaju wymaganiami. Program zajęć ułożony jest w cyklu rocznym dla poziomu podstawowego i zaawansowanego. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i wtorki od godz. 16.30 do 18.30.

Pracownia malarstwa obejmuje naukę malarstwa na poziomie podstawowym i zaawansowanym technikami wodnymi i olejnymi. Program dla początkujących umożliwia naukę posługiwania się środkami malarskimi krok po kroku z poznaniem narzędzi, materiałów oraz zasad i praw tworzenia obrazu. Zajęcia polecane są dorosłym oraz młodzieży starszej. Spotkania odbywać się będą w środy i czwartki od 16.30 do 18.30.

Zebranie organizacyjne wszystkich grup, na którym omówione zostaną szczegóły organizacyjne a także podane informacje dotyczące wymaganych materiałów i środków do udziału w zajęciach, odbędzie się 2 września (środa) o godz. 17.00 w Studiu Plastyki MCK w Gorzowie przy ul. Chrobrego 13.

Europenian flag

.