Oferta pracy: specjalista ds. organizacji imprez

Dodano: 7 czerwca 2024

W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko: specjalista ds. organizacji imprez  – 1/2 etatu,

Termin zatrudnienia: 01.07.2024r., umowa na zastępstwo

Opis stanowiska:

  • obsługa i oprowadzanie po wystawie SOWA,
  • przygotowywanie i realizacja ciekawych i różnorodnych zajęć/ warsztatów i innych wydarzeń,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dostosowanie ofert programowych do potrzeb środowiska, zainteresowań poszczególnych grup odbiorców, bieżących wydarzeń w życiu społecznym,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zrealizowanych zadań,
  • realizacja procedury organizacji i rozliczania imprez i przedsięwzięć, obowiązującej w MCK,

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • aktualna książeczka sanepidowska,
  • wysoka kultura osobista,

Mile widziane:

  • praca na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nagrody adekwatne do zaangażowania
  • szansę na rozwój i szkolenia
  • możliwość realizowania własnych projektów
  • sympatyczny i kreatywny zespół

CV prosimy przesłać na e-mail: info@mckgorzow.pl z dopiskiem Specjalista ds. organizacji imprez lub osobiście w sekretariacie MCK, ul. Drzymały 26. Termin składania ofert: do 21.06.2024.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, CV dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.  (RODO) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Miejskie Centrum Kultury, ul. Drzymały 26, 66-400 Gorzów Wlkp., https://mckgorzow.pl/, info@mckgorzow.pl
  2. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych możecie Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, Beatą Rechmal, kontakt listowny na adres Administratora lub email: iod@mckgorzow.pl
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji, przyszłych rekrutacji na podstawie udzielonej zgody oraz Kodeksu Pracy zgodnie z  6 ust. 1 lit. a) i lit. c) RODO.
  4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być: organy i podmioty uprawnione w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów obowiązującego prawa, inne podmioty, które na podstawie podpisanych stosownych umów przetwarzają dane osobowe na zlecenie Administratora.
  5. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
  6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu następujące uprawnienia: prawo dostępu, w tym prawo do uzyskania kopii, prawo do żądania poprawiania, sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych osobowych w przypadkach przewidzianych prawem, prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  7. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
  9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu oraz automatycznemu podejmowaniu decyzji, nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Europenian flag