Pozytyvka’st Stream – RPLKTR / WINONABLACK

Dodano: 10 marca 2022
 

Tym razem naszymi kamerami trafiliśmy do Schronu. Nazwa tego wyjątkowego miejsca, szczególnie w obliczu ostatnich wydarzeń, nabiera głębszego sensu. Schronienie tam znaleźli wielbiciele wszelkiej maści syntezatorów, grooveboxów i innych elektronicznych instrumentów tworząc cykl „Poznańskie Spotkania Syntetyczne”. 40’te spotkanie zwieńczył występ dwojga artystów – RPLKTR / WINONABLACK.

RPLKTR – za tym pseudonimem kryje się Łukasz. Za dzieciaka pianista po szkole muzycznej pośrodku niczego. Za młodego klawiszowiec w gotycko-metalowych grupach bez sukcesów. W międzyczasie podchwycił komputery i tak mu zostało. Teraz w wolnych chwilach programuje instrumenty dla Polyend, co łączy obie pasje. Poza tym lubi szkocką, rowery i parki narodowe. Niekoniecznie naraz.Więcej muzyki od Łukaszahttps://soundcloud.com/rplktr

WINONABLACK – ma się za ignorantkę i swoje sprzęty nosi w torebce. W swoich brzmieniach oscyluje między melodyjnymi i malancholijnymi break’ami, dystopijnym techno, a nawet elektro rodem ze starej gry komputerowej. W ostatnim czasie mocno zainteresowana jest ambientami w stylu spa i mrocznymi połamanymi industrialami.

10 marca 2022 / 21:00

Transmisja na Youtube: https://youtu.be/dFJYOBiZjI4

Realizacja

http://pozytyvka.art

Współpraca

:https://www.instagram.com/artajudyta/

https://mckgorzow.pl

https://www.facebook.com/schron44

Europenian flag

.