W kobiecym kręgu – Pokochaj słabość, czyli jak odpuścić silnej kobiecie w Tobie

Dodano: 2 lutego 2021
 

Współczesny świat ukształtował wizerunek kobiety silnej, czyli…   jakiej? Wciąż czytamy, słyszymy o silnych kobietach, można wręcz mówić o etosie silnej kobiety. Ze wszystkim trzeba dać radę, poradzić sobie i sprostać.

Chcę Cię zaprosić na warsztat, podczas którego nazwiesz swoją osobistą siłę, wynikającą z Twojej natury. Pokochasz swe słabości, bo i one mogą być siłą. Wyznaczysz obszary, gdzie siły i radzenia potrzebujesz oraz te, w których wrzucasz na luz.

Dzięki warsztatowi stworzysz zgodną z sobą filozofię słabo silnej lub silno słabej kobiety. Po to, by żyć w zgodzie z sobą.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj- jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym, art coach), tworzy opowieści metaforyczne, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi. Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502576508. Link zostanie podany po zarejestrowaniu się.

Termin: 24.02.2021, godzina 17:00

Miejsce: wydarzenie online. Koszt: nieodpłatne

Europenian flag

.