W kobiecym kręgu – Pożegnanie z przeszłością

Dodano: 29 lutego 2024
 

„Kiedy pracuję w procesach nad przeszłością, przekazuję taką sentencję: Z przeszłości czerpiemy naukę, przyszłość planujemy, aby lepiej żyć w teraźniejszości i realizować swoje marzenia.
Bardzo wielu z nas zatapia się w przeszłości dalszej lub bliższej. Co zadziwiające – szczególnie pielęgnujemy chwile przykre. Nie możemy zapomnieć naszym rodzicom, byłym partnerom, szefom, pracownikom, przyjaciołom. Pławimy się w tych chwilach, nie biorąc pod uwagę tego, że w ten sposób bojkotujemy zarówno teraźniejszość jak i przyszłość. Zakotwiczamy się w tej osłabiającej części naszej historii.”

Podczas warsztatu spojrzysz na swoją przeszłość z zupełnie innej perspektywy.
Doświadczysz wzmacniającej mocy przeszłości. Znajdziesz to, co pozwali ci budować, a nie burzyć. Pożegnasz to, co nieaktualne, by stworzyć przestrzeń dla nowej, wzmacniającej energii.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj jest dyplomowanym coachem (life coach, coachem systemowym Ustawień Hellingera, art coach), konsultantem odczytów z Kronik Akaszy, tworzy opowieści metaforycznych, jest nauczycielem działań twórczych (malowanie na jedwabiu, batik, grafika, ceramika). Pracuje metodą Points of you, metodą Hellingera oraz innymi, autorskimi metodami metaforycznymi. Pracuje z kobietami, które pragną dla siebie pięknego, dobrego życia w różnych obszarach oraz wewnętrznej harmonii. Jest coachem od cerowania i przyszywania skrzydeł.

Zapisy i informacje:
Małgorzata Chołuj: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502576508.

20 marca 2024, godz. 17:00 – 20:00
Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a
Koszt: 25 zł.

Europenian flag

.