Ciuch Karuzela w sobotę

Dodano: 11 stycznia 2011
 

Zima na zewnątrz. Śnieg, lód, błoto. Rzadko chce nam się wychodzić. Czas na małe porządki w domu. Może opróżnisz swoją szafę? Pewnie pęka w szwach i pełna jest ubrań, które z jakichś powodów nie miałaś na sobie od daaawien dawna. Przyjdź z nimi na CiuCh KarUzeLĘ!

Przed nami czwarta edycja tej akcji. Czyli lokalna odmiana znanych na zachodzie swapping parties polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków jak np. rękawiczki, czapki itp.

Wymienić możesz ubrania, wszelkie dodatki i gadżety – warunek: muszą być czyste i w dobrym stanie. Wymiana może przebiegać w formie bezgotówkowej, jeśli obie strony transakcji się na to zgodzą. Możesz też wycenić swój ciuch, by móc go później sprzedać.

Jako, że ilość posiadanych przez nas wieszaków jest ograniczona polecamy prostą, opatentową metodę wystawienniczą, czyli przybycie z własną składaną suszarką do prania.

Także w noworocznej edycji:

– Mama na Karuzeli, czyli okazja na wymianę ciuszków i akcesoriów dziecięcych oraz ciążowych

– zajęcia dla dzieci, czyli propozycja dla mam, które swoich pociech nie chcą zostawić w domu

– kawa, herbata, ciastko – a w tle przyjemna dla ucha muzyka.

A jako nowość:

Mini-targi ręcznie zrobionych rzeczy!

Specjalnie dla was zaprosiliśmy wyśmienitych twórców zajmujących się biżuterią, scrapbookingiem, szyciem itp. Ich dzieła można pooglądać i jak najbardziej kupić.

Europenian flag

.