„Facebook kultury”

Dodano: 11 stycznia 2011
 

www.mapakultury.plMiejskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do aktywnego uczestniczenia w tworzeniu nowego portalu społecznościowego Mapa Kultury (www.mapakultury.pl)

 

Projekt, który honorowym patronatem objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ma na celu promocję polskiej kultury regionów poprzez zamieszczanie przez użytkowników informacji o ciekawostkach, historiach oraz wydarzeniach kształtujących tożsamość miejsc i społeczności. Można opisać swoje ulubione „kulturalne” miejsce, stworzyć własny szlak turystyczno – kulturowy, a przez to wzbudzać zainteresowanie kulturą swojego regionu, miasta, miasteczka i wsi.

Chcielibyśmy także poinformować o kampanii społecznej Muzyka Rozwija. Kup dziecku instrument. Kampania zachęca do aktywizacji kontaktu dziecka z muzyką od najwcześniejszych lat życia. Jej celem jest uświadomienie dorosłym jak w procesie kształtowania i odkrywania wrażliwości muzycznej spełnia gra na małych instrumentach, takich jak flet, dzwonki czy ukulele.

W imieniu Narodowego Centrum Kultury oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej zachęcamy do czynnego zaangażowania się w obie akcje.

Przejdź do www.mapakultury.pl »

Więcej o Muzyka Rozwija. Kup dziecku instrument »

 

Europenian flag

.